Kwatery prywatne Unieście Karolina i Janusz Pastwa

Mapa lokalizująca kwatery w Unieściu


Mapa Mielna, Unieścia kwatery prywatne

Jak dojechać z Koszalina do Unieścia? Bardzo łatwo. Poniżej zostało przedstawionych kilka sposobów:

  • Skorzystanie z autobusu linii nr 1 odjeżdżającego spod dworca PKP. Wysiadamy w Unieściu przy barze Opty. Rozkład jazdy autobusów dostępny na stronie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koszalinie.
  • Skorzystanie z usług prywatnych przewoźników. Busy odjeżdżają z parkingu koło dworca PKP. Parking ten położony jest pomiędzy dwoma pasami ruchu na głównej ulicy Armii Krajowej. Dostać się do niego można podziemnym przejściem. Ceny biletów tańsze niż autobusowe.
  • Własny samochód. Trasę przejazdu przedstawia mapka powyżej. Osoby jadące od strony Bobolic i Szczecina powinny kierować się na dworzec PKP, a następnie minąć go skrecając na pierwszym rondzie w lewo i za mostem w prawo kierując się na drogę numer 11. Po około 7 km dojeżdżamy do Mścic, w których należy skręcić w prawo. Dalej droga jest już prosta do Mielna, i dalej do Unieścia ul. 6-go Marca. Za barem "Opty" należy skręcić w prawo w ulicę Teligi i następnie w lewo w ulicę Przyjaciół. Szukamy numeru 17 i jesteśmy na miejscu. Osoby jadące od strony Gdańska winny kierować się również na dworzec PKP, jednakże po przejechaniu mostu na al. Monte Cassino, należy na pierwszym rondzie skręcić w prawo i kierować się na drogę nr 11. Dalej już jak opisano wcześniej.

Mapa Mielna, Unieścia kwatery prywatne

Copyright © gandalfszalony
Kwatery prywatne Pastwa katalog stron turystycznych Katalog Stron Turystycznych Katalog stron turystycznych; Katalog Stron SEO Katalog stron Katalog stron firmowych Hotele Kraków